top of page

KURZY A PROGRAMY - PROGRAM: SEBEPOZNÁNÍ A ROZVOJ

k poznání sama sebe a osobnostnímu rozvoji

- s pomocí DiSC typologie osobnosti

DiSC EXPERT

Jste personalista, který hledá někoho konkrétního nebo jako manažer sestavujete tým a chcete, aby dobře fungoval? Či jste obchodník, který chce slyšet od zákazníka odpověď „ANO“? K tomu, abyste vybírali kvalitnější lidi, uměli vést tým či uspokojili zákazníkovy skutečné potřeby, musíte nastavit zrcadlo sami sobě i okolí, a lidem lépe porozumět!

Poznejte, s kým jednáte, ať už jde o kolegu, kandidáta na pozici nebo zákazníka. Odhalte, co skrývají pod maskou, jejich pravé důvody chování a využijte to ve svůj prospěch.

Kurz - DiSC typologie osobnosti, Everything DiSC, Marek Chytil / Trainex

VZDĚLÁVACÍ CÍLE

PROGRAM:

SEBEPOZNÁNÍ A ROZVOJ

Účastníci budou po absolvování kurzu schopni:

  • rozpoznat různé typy lidí na základě detailní analýzy jejich chování,​

  

  • odkrýt skutečný potenciál každého člověka a dokázat ho podpořit a proměnit v přínos,

   ​

  • využívat účinnější způsob komunikace na základě rozpoznání osobnosti a jeho potřeb.

  ​

Každý účastník pracuje se svým reportem o preferovaném typu, stylu chování, který průběžně obohacujeme o další znalosti a zkušenosti získané během interaktivních her.

DiSC EXPERT

VŠEOBECNÉ INFORMACE

PROGRAM: SEBEPOZNÁNÍ A ROZVOJ je dlouhodobý vzdělávací program, který je nabízen jako celek pěti workshopů v uvedeném pořadí. Délka programu a konzistentnost práce na sobě je rozhodující pro to, aby nastala požadovaná změna v určených kompetencích a chování, a účastníci nově nabyté znalosti a zkušenosti zautomatizovali a využívali je v každodenním fungování.

Kurz je vhodný pro

  • manažery, personalisty (HR), obchodníky, lektory, operátory a kohokoliv, kdo komunikuje s lidmi a chce své oponenty lépe poznat a přizpůsobit tomu svoji komunikaci.

Délka kurzu

  

  • 1/2 den (4 hodiny) dle požadavku klienta a potřeb cílové skupiny.

Metody školení

    

  • používám koučovací a terapeutický přístup se zaměřením na sebereflexi, školím interaktivně a držím se hesla zpětnou vazbou k dokonalosti. Více informací v sekci PŘÍSTUP.

 

Doporučený počet účastníků

    

  • cca 6-12 na kurz.

  

  • Účastníci obdrží školící materiály a po skončení programu certifikát o absolvování programu.

Kvalifikace v používání Everything DiSC typologie osobnosti

    

  • absolvování výcviku a certifikace jako Everything DiSC Professional / Trainer (Everything DiSC Behavioral Styles). Výcvik veden společností DISC Group v Londýně, Velké Británii pod licencí od John Wiley & Sons, Inc.).

Trainex | Marek Chytil
bottom of page